SON DAKİKA

Malzemesi bol sucuk olan komik tivitler

love
Malzemesi bol sucuk olan komik tivitler

1- Afyon tıp yazmak için geçerli bir sebep daha…

a

2- İnsan iki de bükme koyar.

b

3- E o zaman da kahvaltıyı kim hazırlayacak?

b2

4- Bence gayet uygun fiyat. Bir ay sonrası için… 🙁

c

5- Üniversitede yurtta kalıyorumdur…

d

6- Aleyküm Selam yazdım ben hep… Ben masumum…

e

7- Var bi hayalimiz…

f

8- Aynen hatta sucuklu sakız çıkarmayı düşünüyorum Afyonlulara özel…

g

9- Orada bi sünnet altınında fazlası var…

h

10- Efsane Afyon Queen konseri sdadadada.

ı

11- Can boğazdan gideyazmış.

j

Kaliteli ve çeşitli ürün yelpazemizle Afyonkarahisar’ın en leziz et ve et ürünlerini sizlere sunuyoruz.
Adres: Burmalı Mah. Tuzpazarı Cad. No:8/A Afyonkarahisar
Tel: 0544 572 67 73
0505 134 35 04
0272 214 68 67

Instagram’dan Takip Edin: www.instagram.com/bursalioglu_et

 

 

 

 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Nisan 2022, 23:24

BUYRUN CENAZE YEMEĞİNE!

Geçen gün bir facebook grubuna denk geldim. Bildiğin cenazelerin, mevlütlerin ev adreslerini paylaşıyorlar. Gidip orada beleş yemek yiyorlar. Bu beleşçilikte kaçıncı seviye arkadaş? N*krofilinin bir alt seviyesi.

Zaten en saçma törelerimizden birisi bu cenaze yemekleri. Twitter’da yazmış kızın birisi. “Babam öldüğü gün mutfakta tuz arattılar” diye. Yemeklerin tuzu az olmuş. Kızın babası ölmüş kadının kocası ölmüş ağlıyorlar, koca koca adamların gözleri kapıda: “lan yemek ne zaman gelecek aceba ya, pide mi gelecek yoğsam helva mı gelecek ne gelecek yia”.Ya arkadaş insanlar orada oturmuş mevlüt okuyor, dua ediyolar akabinde işte “Rahmetliyi…” “Yaaa siktiret rahmetliyi, pideler nirde kaldı yia”. B*k ye ş*refsiz! Orda kızı üzülüyor, annesi üzülüyor, senin derdini öpeyim ben.

Ben ama vasiyet ettim. Öldükten sonra cenazeme gelenleri Nusr-et’e götürecekler. Akraba, konu komşu kim gelirse herkesi Nusret’e götürecekler. Güzelce doyursunlar karınlarını. Adam başı bir buçuk porsiyon Hardal Soslu Dallas Steak! Orada yerlerse daha güzel dua ederler. Düşünsene bir elinde kürdan, öbür eliyle karnına vurup, akabinde eller semaya kaldırıp “Yaaa Allah rahmet etsin çok iyi insandı.” dedirtmek var bir de evde helva pide verip: “Yiaaammm Allah rihmit itsin mmm hilvi pidi ni yii..” Aynı olmaz yani dualar. Bakarsın öbür dünyada kimin duasının kurtaracağı belli mi olur!? Hem eşim ve çocuğum için de iyi olur. “Lan biz bu hesabı nasıl ödeyeceğiz?” diye bir nebze olsun öldüğümü unuturlar, acıları hafifler.

Aslında Nusret için de güzel bi pazarlama yöntemi. Düşünsüne tüm cenazelerden sonra yemeğe Nusret’e gidildiğini. Steak House’lar için gerçekten güzel pazarlama yöntemi. Gitmişsin cenazede böyle meftayı yatırmışlar kefenle, beyaz, arkasında Nusret, Nusret’in iki yanlarda meftanın yakınları, akrabaları vs. herkes eliyle meftaya toprak ekerken böyle, şılak bi selfie, at instagrama, kaydırıyorsun yana ikinci fotoğrafta Nusret Steak House’da, altta  bir de etiket çak: #Cenaze challenge! Akım haline gelir bu. Bence bi düşünün bunu.

Devamını Görüntüle