SON DAKİKA

EV HANIMLARI İÇİN EVDE PARA KAZANMA YOLLARI

love
EV HANIMLARI İÇİN EVDE PARA KAZANMA YOLLARI

Günümüzde tek maaş ile geçinmek oldukça zor bir hal almış durumdadır. Çoğu ev hanımı kısıtlı istihdam veya ailesinden dolayı, dışarıdaki işlerde çalışamamaktadır. Bir geliri olmadığı içinde yaşam giderek zorlaşmaktadır. Bu yazıda ev hanımları için evde para kazanma yollarına göz atacağız.

Evde Yapılabilecek İşler

 

Çocuk Bakımı

 

Çocuk bakımı ev hanımları tarafından en çok tercih edilen işlerden birisidir. Genellikle çocuk bakım işlerinde ücretler saat üzerinden hesaplanmaktadır. Saati 8-10 TL’den ücretlendirme yapılmaktadır.

1

Yiyecek Hazırlama

 

Yiyecekleri evinizde hazırlayarak ve bir işletme ile anlaşarak satış yapabilirsiniz. Kek, pasta ve börek yapabileceğiniz gibi ev yemekleri de yapabilir ve satabilirsiniz.

2

Süs Eşyası Ve Hediyelik Eşya Yapımı

 
Süs eşyası yapımı son zamanların en popüler işlerinden birisidir. Düğün, nişan, doğum, kına ve mevlit gibi etkinliklere süs eşyası yapan işletmeler ile anlaşarak, evden para kazanmak mümkündür. Ayrıca toptancılardan temin edeceğiniz malzemeler ile sizde hediyelik eşya yapıp satabilirsiniz.

3

Katalog Satışları

 
Ev hanımları tarafından çokça tercih edilen işlerden biriside katalog satışlarıdır. Bu iş sayesinde, hem çevrenizdeki insanlara hem de diğer insanlara makyaj malzemesi, sağlık ürünleri ve bakım ürünleri gibi birçok ürünü satabilirsiniz. Avon, Farmasi ve Oriflame gibi katalog satışı yapan firmalara başvuru yapabilirsiniz.

4

Takı Yapmak

 

Takı yapmak el becerisi yüksek ev hanımları için yapılabilecek en eğlenceli işlerden birisidir. Anlaşacağınız bir toptan takı mağazası ile evinizde kolye, bileklik, küpe ve halhal gibi ürünler yaparak ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

5

Sabun Paketleme

 

Anlaştığınız firmanın size göndermiş olduğusabunları paketleyerek, ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Bir kaç kişi ilegünde maksimum 4 saat çalışarak bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz.

6

İplik Temizleme

 

Tekstil firmaları sıklıkla evlere iplik temizleme işi vermektedir. Bu firmalar işlerde parça başı ücret vermektedir. Yalnız veya ekip halinde iplik temizleyerek bir gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

7

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Nisan 2020, 21:10

İzlenme Rekorları Kıran Korona Virüs Temalı Videolar :) Hepsi bir arada.

Israrla eve çağıran komşusunu kibritle yakan Afyonlu Teyzeniz 🙂 İlk haftada 600.000 üzerinde izlendi.

Şaddak Şerife’nin el yıkama videosu en çok paylaşılanlar arasında 🙂

 

Gün yapamayan Şaddak Şerife’nin İban vermesi de diğer rekor kıran videomuz.

Devamını Görüntüle